Pojďme si společně zasprintovat a otestovat váš nápad. 

Tento program je jedinečný pětidenní proces řešení náročných problémů. Během 5 dní Vám pomohu otestovat váš nápad, sestavit prototyp a získat zpětnou vazbu od potenciálních zákazníků. Během týdne si tak vyzkoušíte zda Váš nápad/ projekt dává smysl a chcete se mu věnovat dál. 

Byl původně vyvinut a používán vývojářem Jakem Knappem v nejrůznějších projektech Googlu od vyhledávače přes prohlížeč Chrome až po výzkumnou laboratoř Google X. Později se ale osvědčil ve více než stovce společností Google Ventures a následně se začal používat ve stovkách dalších společností ve světě i u nás.

Jake Knapp v rámci Google Ventures vytvořil tým s Bradenem Kowitzem a Johnem Zeratskym a dohromady vedli přes stovku sprintů ve firmách specializujících se na mobilní technologie, elektronický obchod, zdravotnictví, finance a další oblasti.

Tento způsob řešení situací je pro všechny, kteří před sebou mají velkou příležitost, problém nebo nápad a potřebují odpověď nejlépe ještě dnes. Je určen týmům jakékoli velikosti, od malých podnikatelů, startupů až po podniky ze žebříčku Fortune 100, ale také učitelům nebo neziskovým organizacím.

Příklad jak může takový týden vypadat najdete v následující grafice:


Kolik tento program stojí? 

Týdenní program stojí od 18.999 Kč 

Pojďme společně vyřešit Vaši situaci