Termíny kurzů:


BŘEZEN 2023

Základní výcvik mediace 

         Proběhne dne 15.3-16.3.2024 prezenční formou v Praze (Florenc).

         V případě zájmu se lze přihlásit na neděli, kdy bude probíhat   trénink mediačních dovedností.

Trénink mediačních dovedností 

          (Vhodné i jako příprava na mediační zkoušku) (teoretická a praktická část) proběhne prezenčně  16.3.2024 od 9:00 do cca15:00


DUBEN 2024

Mediační praxe aneb podnikání není věda 

           P roběhne online dne 20.4.2024  od 10:00 do 14:00


V případě zájmu o jiný termín mi napište na email lokajickova@resenidohodou.cz


Dále lze domluvit individuální školení mediace, firemní školení řešení krizových situací.

Registrace na následujícím odkazu ZDE.

Proč jít na kurz ke mně?

Jsem mediátorka, která se mediační praxi věnuje od roku 2017. Od té doby jsem nasbírala řadu zkušeností a mohu Vám tak předat své znalosti. Zároveň jsem členem Poradního výboru mezinárodní mediační organizace Mediate Guru, kde zastupuji Českou republiku a nabídnu Vám tak i přeshraniční úhel pohledu a srovnání mediačního prostředí u nás a v zahraničí. Více o mně se dozvíte na mém webu zde.


Recenze

Kurz byl pro mne přínosný v mnoha ohledech. Získala jsem nejen nutné penzum teorie, ale dostatečný prostor byl věnován praktickému nácviku pomocí modelových situací s okamžitou zpětnou vazbou. Každý účastník mohl klást dotazy, sdílet. Lektorka sama byla nejlepším příkladem vynikajících komunikačních dovedností. V neposlední řadě jsem se dozvěděla mnohé o sobě, svých komunikačních stereotypech, mezerách.

Jana Kozojedová

Česká televize

Na kurzu oceňuji zejména strukturu. Dozvěděla jsem se podstatné informace o mediačním, jednání, posunula se v řešení konfliktních situací a ujasnila si teorii konfliktu, role mediátora. Velmi si cením možnosti tréninku komunikačních technik. Děkuji za možnost být na tomto školení, dozvěděla jsem se nové poznatky.

                                                      


Anonymně

HR manažerka Akademie věd

Oceňuji odbornost lektora. Dozvěděla jsem se řadu nových informací o problematice řešení sporu a mediace. Podtrhla bych, že kurz není jen teoretický. Lektorka techniky vysvětlila na konkrétních případech, které zažila.


Diana Š.

Event Development Manager

Seminář na téma Mediace a základy komunikace byl pro klienty projektu Zlatá práce velmi přínosný. Od klientů mám kladné ohlasy, donutilo je to nad způsobem komunikace více zapřemýšlet a vztáhnout si některé rady k sobě a využít je ať už v osobním nebo pracovním životě. Moc děkuji JUDr. Lokajíčkové za přednášku a velmi přívětivý přístup jak k Nadaci Krása pomoci, tak k našim klientům.


Kateřina Musilová

Koordinátor projektu Zlatá práce, Nadace Krása pomoci